راهنمای عروس

آیا به زودی عروس می شوید؟ آیا به مدل آرایش تان فکر کرده اید؟ پس از همین حالا باید به فکر زیبایی تان باشید. همه چیز را به آرایشگرتان بسپارید، سالن آریش و زیبایی کمند ، بهترین سالن عروس در اصفهان در نزدیکی شماست . هر عروسی می خواهد در مهمترین شب زندگیش ، زیباترین باشد و ناب ترین احساس را در این روز تجربه کند. اگر در بهترین روز زندگی‌تان بدنبال آرایشی به روز ، خاص و زیبا هستید ، آرایشگاه کمند در اصفهان در کنار شماست تا رویایتان را به واقعیت تبدیل کند . سالن کمند به عنوان بهترین سالن زیبایی در اصفهان با تخصصی ترین خدمات آرایشی و زیبایی ، بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهد اورد . آرایشگاه کمند در اصفهان در محیطی آرام و مجهز به اخرین امکانات با خاص ترین و زیباترین آرایش را برای شما رقم خواهد زد.

نکاتی برای عروس ها

 • شینیون

  شینیون به حالت گرفتن موها بسیار کمک میکند

 • ابروی طبیعی

  اجازه دهید ابروهایتان برای روز عروسی به صورت طبیعی خود باقی بمانند و آنها را نتراشید این به این معنی نیست که ابروهای مرتب نداشته باشید بلکه از آرایشگرتان بخواهید تا ابروهایتان را به شکلی فرم دهد که مناسب با صورتتان باشد . زیرا ابرو می تواند زیبایی چشمتان را چند برابر کند و همچنین نکته دیگر این است که دم ابروهایتان را نباید بردارید زیرا از حالت طبیعی و زیبای خود خارج شده و سبب می شود چهره تان مصنوعی شود . باید همواره این موضوع را در نظر داشته باشید که رنگ ابروهایتان باید یک و یا دو درجه از رنگ موهایتان روشنتر باشد و نه بیشتر . زیرا اگر تضاد رنگی ابرو و موها زیاد شود چهره را مصنوعی و نازیبا خواهد کرد .

 • مواردی که باید با آرایشگر عروسی تان مطرح کنید

  در مورد مدل مو و یا همان شینیون عروسی نباید فقط با توضیح به آرایشگرتان نظرتان را بگویید زیرا نه شما می توانید به خوبی مدلی که در ذهنتان هست را توصیف کنید و نه آرایشگرتان می تواند تصور ذهنی شما را درست پیاده کند پس بهتر است تا عکس آن مدل مویی را که دیده ایدبرای آرایشگرتان ببرید . در کل بهتر است تا نظر کلی خود را به آرایشگرتان بگویید تا با سلیقه شما آشنا شود ولی نظرتان را تحمیل نکنید و اجازه دهید تا با توجه به تجربه خود , شما را به بهترین نحو آرایش کند .

 • یکرنگ باشید

  به این معنی که اگر لباس عروسی تان شیری است نباید از تور سفید استفاده کنید و باید تور همرنگ لباستان را مورد استفاده قرار دهید. همچنیناگر روی لباس عروس شما مثلا از گیپور استفاده شده بهتر است از توری استفاده کنید که روی آن نیز حاشیه ی گیپور داشته باشد , زیرا این کار جلوه ی زیباتری به لباس شما خواهد بخشید .